CZEŚĆ!

Nazywam się Natalia i to właśnie ja tworzę wszystko to co tutaj widzisz. Prowadzenie sklepu online z personalizowanymi dekoracjami ze sklejki stało się dla mniej pasją i sposobem na życie. To nieustanna praca, której końca nigdy nie widać. Daje mi to ogrom satysfakcji, chęci do działania i w pewien sposób wymusza nieustanny rozwój.

Od zawsze kochałam drewno, wystrój wnętrz w stylu skandynawskim i boho. Uwielbiałam oglądać aranżacje urządzone w bliskich naturze klimatach. Chciałam być częścią tego wszystkiego choć w niewielkim stopniu. I tak w maju 2019 roku powstała Deko Budka.

W pracy połączyłam ze sobą wszystko to co lubię i daje mi  przyjemność: projektowanie graficzne, wykorzystanie nowych technologii laserowych, prace stolarskie, ręczne dekorowanie. Dzięki temu powstaje tu codziennie inny, oryginalny projekt.

DLACZEGO TO TUTAJ KUPISZ NAJLEPSZĄ DEKORACJĘ?

Działam samodzielnie, dlatego staram się bardziej. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie. Zależy mi, aby Klient dostał ode mnie dokładnie to co sobie wymarzy. Słucham Waszych uwag i pomysłów. Niemal wszystkie produkty jestem w stanie dopasować do Waszych koncepcji. Zmiana wymiaru, koloru, wzoru czy dodatków nie stanowi dla mnie przeszkód.

A może masz swój pomysł i szukasz odpowiedniego miejsca do jego realizacji? Chętnie zaprojektuję to co masz w głowie, razem ustalimy szczegóły i wspólnie stworzymy coś naprawdę wyjątkowego!

sklep z personalizowanymi dekoracjami
kontakt

Napisz do mnie